0322 458 60 34 Harita

"7/24 Teknik Servis Hizmeti"

HAKKIMIZDA

Tecrübeli ve uzman kadrosuyla müşterilerine tüm Türkiye çapında 2007 yılından beri hizmet veren ERKİN KİMYA olarak; Dünyanın en ileri teknolojileri ile üretilmiş su arıtma sistemleri,yüzme ve süs havuzları yapımları, su kimyasalları satış ve satış sonrası hizmetlerini geniş kadrosu ve uzman teknik servisi ile gerçekleştirmekte olup sizlere de aynı hizmeti vermekten mutluluk duyacaktır.

ERKİN KİMYA gelişimi içinde ürün çeşitliliğini genişleterek değişik sektörlere ürün ve hizmet sağlayan, işletme prosesi geliştiren ve uygulama danışmanlığı yapan tedarikçi bir firmadır.

Kimya, havuz,SPA ve arıtma sektöründe dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmeyi, kaliteli ürünleri doğru zamanda uygun koşullarda sağlayarak; teknik ve uygulama bilgileriyle bütünleştirerek müşterilerine eksiksiz hizmet vermeyi prensip edinmiş olan ERKİN KİMYA ; müşteri memnuniyetini ön koşul kabul etmekte ve bu prensibini satış sonrası teknik servis hizmetleriyle desteklemektedir.

MİSYONUMUZ

ERKİN KİMYA SU TEKNOLOJİLERİ tüm faaliyet alanlarında kaliteli ve konfor yaratan üst düzey ürünleriyle yaşama değer katan, insana ,doğaya yasa ve yönetmeliklere saygılı olan bir şirkettir. Geleneklerimizden güç alarak müşterilerimizi destekler,birlikte gelişir ve geliştiririz.Çevremize duyarlıyız . Adil ve şeffaf yönetim anlayışını benimseriz. Farklılıklara saygı gösteririz.

VİZYONUMUZ

Su kimyasalları, yüzme ve süs havuzları projelendirme,arıtma sektörlerinde ve diğer mühendislik hizmetlerinde öncü bir geleceğe hizmet etmek ile yaratıcı çözümler üreten ,teknoloji ve markaları ile fark yaratan , bireye ve çevreye saygılı bir dünya şirketi olmaktır.